Sosyal Medya

Instagram Hesabı Geçici Kapatma – Instagram Dondurma Linki 2021

Instagram dondurma nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlatacağız. Geçici olarak instagram hesap kapatma denilen bu işlemle, instagram hesabınıza tekrar giriş yapana kadar hesabınız görünmez olacak. 2021 güncel Instagram hesap dondurma işlemi için Türkçe instagram hesap dondurma linki yazımızda. Gelin şimdi instagram hesap dondurma işlemini ve hesap dondurma hakkında merak edilen tüm soruları cevaplayalım.

Instagram hesabınızı kapatmak istiyorsanız ancak tamamen silmek istemiyorsanız sizin için instagram hesap dondurma doğru tercih olacaktır. Dondurduğunuz instagram hesabına tekrar giriş yapana kadar hesabınız gizli kalır. Paylaştığınız fotoğraflar, videolar, öne çıkanlar, reels, yorumlarınız ve beğenileriniz görünmez olur. Dondurulan instagram hesabına tekrar giriş yaparsanız, hesabını yeniden aktifleşir ve fotoğraflarınız, yorumlarınız, beğenmeleriniz, mesajlarınız ve takipçileriniz geri gelir. Şimdi instagram dondurma işlemine geçelim.

İNSTAGRAM DONDURMA LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

Açılan sayfada hesabınızı neden dondurmak istediğinizi kutucuktan seçip şifrenizi girin ve altta yer alan Hesabı Geçici olarak Kapat butonuna tıklayın.

Hesabı Geçici Olarak Kapat dedikten sonra instagram hesabınız dondurulmuş olacaktır. Siz instagram’a tekrar giriş yapana kadar hesabınız, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz gizli olacaktır.

Telefondan Instagram Hesap Dondurma

  • Instagram dondurma işlemini iPhone veya Android telefonunuzu kullanarak da yapabilirsiniz.
  • Buradaki telefondan instagram hesap dondurma linki tıklayın. Tarayıcınızdan instagram hesabına giriş yapın.
  • Hesabınızı neden dondurmak istediğinizi kutucuktan seçip şifrenizi girin ve altta yer alan Hesabı Geçici olarak Kapat butonuna tıklayın.

Instagram Hesap Dondurma S.S.S.

Hesabı Geçici Olarak Kapatmak Ne Demektir?

Instagram hesabını geçici olarak kapatmak demek, hesabınıza tekrar giriş yapana kadar hesabınızın gizli kalması demektir. Geçici olarak kapatma işleminden sonra hesabınız instagram’da görünmez olur. Siz hesabınıza tekrar giriş yaptığınız zaman, hesabınız geri gelir ve tüm paylaşımlarınız, beğenileriniz, yorumlarınız ve takipçileriniz eski haline geri döner.

Instagram Kaç Gün Arayla Dondurulur?

Instagram hesabınızı haftada 1 kez dondurabilirsiniz. Yani dondurup açtığınız instagram hesabını tekrar dondurmak için 7 gün beklemeniz gerekmektedir. Ayrıca instagram dondurma işlemini gerçekleştirdiğinizde, bu işlem 3 saat kadar sürmektedir. Bu süre içinde instagram hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda kullanıcı bulunamadı veya şifre yanlış hatasıyla karşılaşırsınız.

Instagram Dondurduktan Sonra Kapanır mı?

Instagram hesabını dondurduktan sonra hesabınız geçici olarak kapatılır. Siz hesabınıza tekrar giriş yapana kadar hesabınız gizli kalır. Yani dondurulan hesap silinmez.

Instagram Dondurduktan Sonra Kendiliğinden Açılır mı?

Hayır, instagram hesabını dondurduktan sonra kendiliğinden açılmaz. Hesabın tekrar açılması için kullanıcı bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Instagram Hesabını Kapatınca Mesajlar Silinir mi?

Instagram hesabını kapatınca mesajlarınız, karşı tarafından hesabında görünmeye devam eder. Yani mesajlar tamamen silinmez.

Dondurulan Instagram Hesabı Aramada Çıkar mı?

Dondurulan instagram hesabı aramada çıkmaz. Dondurulan instagram hesabı, görünmez olur. Hesabınız, paylaşımlarınız, beğenileriniz ve yorumlarınız gözükmez.

Instagram Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Kapatılır?

Dileyen kullanıcılar instagram hesabını kalıcı olarak silebilirler. Instagram hesabını sildiğiniz zaman, tüm paylaşımlarınız, mesajlarınız ve beğenileriniz geri dönülemez şekilde silinir. Instagram kullanıcı adınız da bir daha alınamaz. İnstagram hesabınızı tanınmış kişi yapmak için detaylı bilgiye İnstagram Profilini Tanınmış Kişi Yapmak, yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Instagram hesap dondurma hakkında aklınıza takılan soruları ve varsa yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu