En iyi kedi maması hangisidir? Önerilerinizi alabilir miyim?

0
0
Arkadaşlar kedinizin en sevdiği mama hangisi? Siz hangi kedi mamasını tercih ediyorsunuz, öğrenebilir miyim? Bir kedi sahiplendik, mama deniyoruz sürekli; beğenebileceği bir şey olsun istiyoruz. En iyi kedi mama markalarını sıralarsanız memnun olurum.
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

2021’in En İyi Kedi Maması Hangisi?

1- Hill’s Kedi Maması

En iyi kedi maması markaları arasında Hill’s. Kedilerin hayatını değiştirecek kalitede mamalar üreten Hill’s kedi maması markası geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Hem kuru hem yaş mama çeşitleri bulunan bulunuyor. Her yaş grubuna göre kedi maması var. Patates, tavuk ve balık çeşnisi içeren doğal içerikli kedi mamaları üretiyor. Sindirim ve boşaltım problemleri, idrar yolları ve kilo sorunları gibi farklı rahatsızlıklara sahip olan kediler için de özel olarak ürettiği mamaları mevcut.

2- La Vital Kedi Maması

Son derece zengin çeşitleriyle patili dostunuza ihtiyaç duyduğu besin değerini sunacak markalardan biri. Proteinle desteklenmiş kuru mamalarıyla yavru, yetişkin ve ileri yaş seçenekleri sunan marka ayrıca kısırlaştırılmış kedileriniz, tüy yumağı sorunu yaşayan yetişkin kedileriniz ile sindirim ve deri hassasiyetine sahip kedileriniz için de ürün alternatifleri sunuyor. . Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yavru kediler için Salmon Formula, 1+ yaş grubu için Maintenance Adult, kısırlaştırılmış 1+ yaş grubu için Sterilised Adult ile hassas ve yetişkin kediler için Sensitive Adult çeşitleri var..

3- Royal Canin Kedi Maması

Dünyanın en bilinen ve eski mama markalarından bir tanesi Royal Canin. Hem cinslere hem de yaşa uygun kedi maması alternatifleriyle sağlıklı çözümler sunan Royal Canin yavru kedi mamasıyla en iyi yavru kedi maması ile çok seviliyor.. Özel bakım mamalarından tahıllı ve tahılsız mama seçeneklerine uzanan yelpazede ürün bulabileceğiniz markanın bebek, yetişkin, olgun ve yaşlı kategorilerindeki mama seçenekleri farklı tada sahip mamaları da var.

4- Pro Plan Kedi Maması

Hem yaş hem de kuru kedi mamaları ile satışa sunulan Purina Pro Plan kedi maması, yaş grubuna uygun çeşitleriyle en çok tercih edilen markalar arasında. Gelişime uygun içerikleriyle yavru kedilerinizin beslenirken aynı zamanda sağlıklı yetişkinler olmasını sağlarken yetişkin kedinizin hastalanmaması için de tedbir almanızı sağlıyor. Pro Plan sığır eti, tavuk, balık, somon ve hindi eti çeşnili ürünleri çokça tercih ediliyor. Yavru kedi, yetişkin, 7 yaş ve üzeri çeşitleri bulunan markanın tüy yumağı kontrolü, zengin protein içerikli mamaları, hassas cilt ve kilo sorunu olan kedilere uygun ürünleri var.

5- N&D Kedi Maması

%100 doğal içerik mamaları ile en iyi kedi maması markaları arasında. Ürünlerinde yapay bileşim bulunmadığı ve sadece antioksidan kullanıldığını belirten marka diğer markalardan farklı çeşnileriyle de öne çıkıyor. Et içerikli tavuklu, somonlu, kuzu etli, ördekli ve dana etli alternatiflerle narlı, elmalı, bal kabaklı, yaban mersinli gibi çeşitleri de bulunuyor.

6- ACANA Kedi Maması

Taze ve bölgesel ürünlerin kullanıldığı kedi mamalarıyla bilinen markalardan bir tanesi. Yüksek besin değeri bulunan çeşitleriyle patili dostlarınızın iihtiyaç duyduğu güçlü protein kaynağı içeriklerle ilgi odağı oluyor. İçeriğinde kümes hayvanları, balık çeşitleri, yumurtalar, taze ve yöresel sebzeler ile kırmızı et gibi doğal ve sağlıklı malzemeler kullanıyor.

7- Brit Care Kedi Maması

En çok Tercih edilen kedi mamalarından bir tanesi de Brit Care. Zengin kuru mama alternatifleriyle satışa sunuluyor. Yavru kedilerden yaşlı kedilere kadar olan farklı yaş gruplarına ait ürünleri var. Kuzu ve somunlu, somunlu ve pirinçli, tavuklu ve ciğerli, ördekli ve somunlu çeşitleri yanı sıra tahılsız, kısırlaştırılmış kedi maması gibi ürünleri de mevcut.

8- Orijen Six Fish Kedi Maması

Orijen Cat & Kitten markasıyla üretilen tüm kedi mamaları aynı özelliğe sahip. Serbest gezen tavuk, hindi ve ördekler; özel yakalanan balık ve kuluçka yumurtaları mamanın içerisinde bulunuyor. Tesislerinde özel üretilen balık, tavuk, hindi, balığın yanı sıra sebzelerde katkısız olarak yetiştiriliyor. Yüzde yüz organik kedi mamalarından biri. Yaban mersini, havuç, ıspanak, karahindiba çiçeği, karnıyarık otu gibi çeşitli ürünleri de var.

9- Enjoy Kedi Maması

Kedilerin en sevdiği mamaların başında geliyor. İçerdiği zengin mineraller ve vitaminler sayesinde patili dostunuzun sağlıklı bir şekilde beslenmesine yardımcı oluyor. Sadece evdeki dostlarınız için değil sokaktaki minik dostlar için de oldukça ekonomik ve lezzetli. Omega 3 ve Omega 6 vitaminleri içeriyor, bu vitaminler kedilerin daha sağlıklı ve bağışıklığının güçlenmesine yardımcı oluyor.

10- Boss Presti̇ge Kedi Maması

Besleyici formülü ile yetişkin kedilere özel olarak üretilmiş. İçeriğindeki taurin kalp, damar ve göz sağlığının korunmasını sağlıyor. Sağlıklı vücut gelişimi ve güçlü kas yapısı oluşumunu destekleyen, sindirim oranı yüksek protein içeriyor. Dengeli omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna katkı sağlıyor. En son teknoloji kullanılarak, tamamen el değmeden üretiliyor. En iyi kedi mamaları arasında.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Lütfen göndermeden önce yapınız.

Başa dön tuşu